חברת שליחויות

חברת שליחויות, חברת שליחויות בתל אביב וארץ

בעל עסק או חברה, או גם אדם פרטי, נתקלים לעיתים קרובות, בצורך להעביר מכתב או חבילה לאדם או לחברה מסוימת. בדרך כלל, שירותי דואר ישראל יספקו לנו את המענה ובעזרת שליחה של המכתב או החבילה בדואר הם יגיעו ליעדה.
אך, בנוסף לשירותי שליחת מכתב או חבילה, ישנו צורך של שליחת דברים בעל ערך אשר שליחה שלהם בדואר, עלולה חלילה להיאבד או להינזק. לעיתים ישנו צורך ששליחת הדברים תתבצע עד בית הלקוח והוא, ורק הוא יקבל את החבילה. כמו כן, ישנן שליחויות אשר צריכות להתבצע באופן דחוף ובהול ותוך שעות ספורות.

חברת שליחויות מספקת שירותי שליחויות כאלו, אשר באמצעותה, נוכל להיות בטוחים שהחבילה נמסרה לידי הנמען ממש, בשלמות ובאמינות.

בעזרת חברת שליחויות, ניתן למסור כסף, מסמכים, חפצים שבירים, סחורה בעלת נפח גדול ועוד. שליחויות מתבצעות גם עבור משלוחי מזון מהחנות אל בית הלקוח, משלוח פרחים או משלוחי הפתעה לאנשים אהובים. שירותי חברת שליחויות מתחייבות להגעה אל היעד בזמן שנקבע ולשליחת הדברים באמינות ובשלמות.שליחויות יכולות להתבצע תוך שעות ספורות ובאופן דחוף ובהול. התשלום עבור השליחות נקבע מראש לפי קריטריונים של מרחק השליחות, גודל הדברים שנשלחים, מהירות השליחה הנדרשת וסוג השליחות.
כמו כן ,לחברת שליחויות מקצועית ישנו מעקב אודות השליחות, אשר תורם ליעילות השירות.

סוגי שליחויות
חברת שליחויות טובה ואמינה, תוכל לספק עבורכם שירותי שליחויות בתל אביב והארץ,  שליחים בתל אביב ומצפון הארץ למרכזה, מעיר אחת לשנייה או מקצה אחד של העיר למשנהו. השליחויות מתבצעות באמצעות אופנועים, טוסטוסים או רכבים מיוחדים של חברת השליחויות.
סוגי השליחויות הם:
שליחות דחופה- שליחות אשר מתבצעת בזמן קצר, לפעמים אפילו פחות משעה.
שליחות רגילה- שליחות המתבצעת תוך כמה שעות מרגע המסירה, בדרך כלל מהיום להיום.
שליחות קבועה- שליחות אשר מתבצעת באופן קבוע בימים קבועים בשבוע.
שליחויות כפולות- שליחות אשר נדרשת בהן מסירה לנמען אך גם איסוף או בקשת חתימה והחזרה אל השולח.
שליחות של הובלות גדולות- שליחה חד פעמית של חבילה גדולה או שליחת סחורה לחנויות מהספקים.
בכל סוגי השליחויות, החברה מתחייבת למסירתם בשלמות, באמינות ובזמן שנקבע.

אמינות- זה שם המשחק
מה גורם לאדם לסמוך על חברת שליחויות? מה גורם לו להפקיד בידי שליח חפץ יקר ערך, מסמך חשוב או כסף?
חברת שליחויות מקצועית, הינה חברה אשר התכונה העיקרית שלה היא – אמינות.
חברת שליחויות חייבת להיות נאמנה ללקוחותיה ולבצע את השליחות בזמן שנקבע, בשלמות ובמקצועיות. צוות העובדים של החברה, הינו נבחר בקפידה ועובר מיונים רבים לשם כך. חברת שליחויות אמינה ומקצועית מתחייבת לדיסקרטיות ואמינות וביצוע השליחות בשלמות.
איך בוחרים חברת שליחויות?
חברת שליחויות יש לבחור בקפידה. לא נרצה שיהיה לנו ניסיון עם חברה לא אמינה ובלתי אחראית בעת שליחה של חפץ בעל ערך.
על כן, כדאי לבחור חברה בעלת שירות לקוחות אדיב אשר מטרתה לגרום לכם להיות מרוצים על השירות. כדאי לשים לב לניסיון החברה ולחברה בעלת המלצות מגורם מקורב אליכם. כמו כן, כדאי לבחור חברה אשר מבצעת שליחויות בפריסה ארצית ובאופן המתאים לצרכיכם. כדאי לוודא שלחברה יש מערכת בקרה ומעקב על השליחות ולקבל ממנה התחייבות בכתב אודות השירות וזמן ביצוע.
חשוב לשים לב במיוחד, לא כדאי לקחת חברה רק בגלל המחיר הזול שהיא מציעה עבור השירות, מה שיכול להעיד על חברה חובבנית ויכול לפגוע בשירות.